Lastryko Warszawa

Posadzki z lastryko w prawie wszystkim przypadku nadają się do renowacji, co widzi się za ogromną wadę tego standardu podłogi. Renowacja liczy na frezowaniu, szlifowaniu i polerowaniu powierzchni, budowane są jedynie fragmenty posadzki zbudowanej z nowych produktów, które należy zastąpić nowym lastrykiem. Powszechnie wykorzystujemy metodę szlifowania „na sucho”, która daje uniknąć mokrego szlamu kłopotliwego dla mieszkańców. Maszyny do ostatniego określone wyposażone są w normalne pochłaniacze pyłów, dzięki czemu zapylenie jest wyłącznie podczas szlifowania podstopnic schodowych.

Dzięki swojej budowie posadzka lastryko, niezależnie od wieku oraz stopnia zużycia, praktycznie zawsze nasuwa się renowacji, podczas której aktywuje się całkiem nową, wzmocnioną oraz dobrą do jedzenia w czystości powierzchnię. Renowacja posadzki z pełniejsza liczy na frezowaniu, szlifowaniu i czyszczeniu powierzchni, budowane są jedynie fragmenty posadzki wykonanej z nowych środków, jakie należy zastąpić nowym lastrykiem.

Posadzka lastryko po wyszlifowaniu oraz prawej impregnacji, dzięki bardzo delikatnej powierzchni (zamknięte pory) znacznie szybko i kilka podaje się trwać w nienagannej czystości. Wystarczy tylko przestrzegać kilku zasad wymienionych poniżej:

-częste leczenie z posadzki zabrudzeń lotnych, takich jak piasek, kurz czy pył;
-okresowe mycie posadzki płynem na bazie alkoholu lub samą wodą;
-stosowanie mopów płaskich z mikrofibry z często zmienianą wodą;
-nie ma konieczności kupowania żadnych innych środków nabłyszczających, ochronnych, doczyszczających, itp.

Odpowiednim sposobem pielęgnacji posadzki lastrykowej jest zwykłe jej odkurzanie i usuwanie. Piasek, a zwłaszcza błoto śniegowe (zawierające sól lub chlorek sodu) są bardzo destruktywne dla lastryka. Zarządzamy swoim Klientom stosowanie mat wejściowych chroniących powierzchnię przed zniszczeniami.

Mycie lastryka winno stanowić poprzedzone odkurzeniem posadzki. Sugeruje się stosowanie płynów o neutralnym ph na bazie alkoholu. Do roztworu powinno się używać zimnej wody i dozować preparat według zaleceń producenta. Ponadto warto co 3–4 mycia zrezygnować ze środków dezynfekujących i umyć wyłącznie wodą. Do prania najlepiej stosować mopy płaskie (najlepiej z mikrofibry). Mopy sznurkowe brudzą podstopnice i cokoły. Należy również wspominać o częstej wymianie płynu w wiadrze.

Często popełnianym błędem jest wykorzystywanie różnych past nabłyszczających. Tłuste powłoki utrwalają brud, podłoga ciemnieje i że jest utrzymać ją w czystości.

Projektując nową posadzkę, przechodzimy do wyboru wiele rodzajów kolorystycznych kruszywa czy tegoż cementu. Dzięki temu możemy zostać wodze sztuce i zaprojektować unikalny wzór, jaki będzie spełniał Państwa oczekiwania. Jednymi ograniczeniami są warunki techniczne wykonania takiej posadzki, czyli grubość min. 3 cm, i miejsca dylatacyjne, jakie nie powinny istnieć liczniejsze niż 3 m2.

Posadzki lastryko, wielkie z lat, dzięki dzisiejszym technologiom renowacji będą także bardzo długo obecne w polskim otoczeniu, a dzięki dostępności coraz to drugich kruszyw, cementów oraz kolorów będą stosowane z przeznaczeniem w dużo różnych inwestycjach.

Mech-Bud Grzegorz Pieńkos – Schody i posadzki lastryko Warszawa – szlifowanie i renowacja lastryko
Gawartowa Wola 3A
05-085 Kampinos
NIP: 1250447903
REGON: 015418765
TEL: 608 050 831
email: firma.mechbud@gmail.com
https://mech-bud.net/schody-i-posadzki-lastryko-warszawa/

Bez kategorii

Gablota na klucze

Zarządzanie recepcją, które obejmuje wydawanie kluczy do pokojów lub pomieszczeń użytkowych, może być trudne, zwłaszcza gdy brakuje odpowiednich narzędzi ułatwiających organizację pracy. Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości gabloty na klucze, które zapewniają czytelność i łatwość obsługi, umożliwiając wyeksponowanie dziesiątek, a nawet setek kluczy. Dostosowujemy gabloty na klucze do konkretnego zastosowania, a ponieważ produkujemy je na […]

Read More
Bez kategorii

Gabloty przesuwne

Gabloty przesuwne wykonane z aluminium zdobywają coraz większą popularność w różnych przestrzeniach – od biur po instytucje edukacyjne i kulturalne. Ich unikalne cechy, takie jak funkcjonalność, estetyka i trwałość, sprawiają, że są to rozwiązania zarówno praktyczne, jak i eleganckie. W tym artykule przyjrzymy się zaletom gablot przesuwnych z aluminium oraz możliwościom ich zastosowania. Zalety gablot […]

Read More
Bez kategorii

Jak Wypromować Stronę w Google Przez SEO i Katalogi Stron?

Cześć! Jeśli szukasz sposobów na promowanie swojej strony w Google, dobrze trafiłeś. W tym poradniku podpowiem Ci, jak korzystając z SEO i katalogów stron, możesz zdobyć więcej widzów. Zaczynajmy! 1. Poznaj katalogi stron! Katalogi stron to jak spis treści internetu. To miejsca, gdzie strony są gromadzone i kategoryzowane według tematyki. Dzięki nim Twoja strona może […]

Read More